Balayı Tadında Maldivler Tatili

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Oyuncu Seda Bakan ve eşi Ali Erel, Balayı Tadında Maldivler Tatili yapıyor.

Rol aldığı dizisi final yapan Seda Bakan, eşiyle birlikte tatile devam ediyor. CumcuCuma’nın haberine göre, geçtiğimiz günlerde Dubai’de tatilde olan çift, şimdilerde ise Maldivler ‘de.

Oyuncu Seda Bakan ve eşi Ali Erel, Balayı Tadında Maldivler Tatili yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde tatil için Dubai’nin yolunu tutan oyuncu Seda Bakan ve eşi Ali Erel, şimdilerde ise Hint okyanusunun cennet adalar topluluğu Maldivler ‘de.

Balayı Tadında Maldivler Tatili

Turkuaz denizi, beyaz kumlu plajları ve muhteşem doğasıyla ünlüler için cazibe merkezi olan Maldivler, özellikle THY’nin direkt uçuşları ile artık Türkler içinde o kadar uzak değil. Birçok ünlü isim gibi Seda Bakan da Maldivler tatili yapanlar arasına katıldı.

Balayı Tadında Maldivler Tatili

Rol aldığı dizi final yapan güzel oyuncu, Maldivler ‘de tatil yaparak yılın yorgunluğunu attı. Seda Bakan instagram sayfasından büyüleyici Maldivler tatilinde çekilmiş kareleri de paylaşmayı ihmal etmiyor. Fotoğraflarda çiftin, tropik adaların incisi Maldivler ‘de yağmura yakalandıkları görülüyor.

Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS, yine Dünyanın en iyi 5 yıldızlı havayolu Emirates ile yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatlarını sizlere sunuyor! Ayrıntılar için tıklayınız.

WTS Emirates Dubai Stopover

WTS, Emirates'in Official Tour Operator Partneridir. Tüm Dubai konaklamalı seyahatleriniz için tıklayınız.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

CANLI DESTEK
Haberler