Maldiv: Gezi Rehberi

Maldivler Hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını veya öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Gezi Rehberi
0

Dünyanın sayılı güzelliklerinden olan Maldivler turizm sektörünün can damarlarındır. Maldivler turizmi ekonomi ve istihdam açısından da büyük önem taşımaktadır.

Gezi Rehberi
0

Maldivlerin Başkenti Male’dir. Ayrıca ülkenin en önemli şehirde başkent Male’dir. Başkent Male balık pazarı ve ticaretin merkezi olarak konumlanmıştır.

Gezi Rehberi
0

Maldivler yemekleri denilince akla gelen temel besin kaynağı balıktır. Sofraların ana mönüsünü genellikle balık yemekleri oluşturmaktadır.

Gezi Rehberi
0

Türkiyeden Maldivler vizesi talep edilmemektedir. Türk vatandaşları rahatlıkla pasaportlarını alıp Maldivler tatiline başlayabilmektedir.

Gezi Rehberi
2

Maldivlere ulaşım aktarmalı olarak uçakla gerçekleşmektedir. Ulaşımın süresi aktarmalara bağlı olarak değişmektedir.

Gezi Rehberi
0

Maldivler ticareti son yıllarda toplam hacmini geliştirmiştir. İthal olarak balık ticareti ve deniz ürünlerinde ülkenin pazar payı çok yüksektir.

Gezi Rehberi
0

Maldivler tatili son zamanlarda çiftlerin balayıları, ailelerin dinlenmek için, arkadaşların gezmek için tercih ettiği eşsiz adalar topluluğundan oluşmaktadır.

1 2 3 5
CANLI DESTEK
Haberler