Maldivler Adalarına Uçak Kaç Saat? Aktarmalı uçak yolculukları dolayısıyla rötar ve aktarma saatleri farklılık göstermektedir.

Maldivler Adalarına Uçak Kaç Saat

Maldiv Adalarına Uçak Kaç Saat? Maldivlere uçuşlar aktarma saatine göre değişmektedir. Genel anlamda aktarmada sorun çıkmadığı takdirde Maldivlere uçuş 9,5 saat sürmektedir. Aktarma Doha üzerinden yapılmaktadır. Atatürk Hava Limanı dış hatlar terminalinden Qatar Hava Yolları tarifeli seferiyle önce Doha’ya uçuş, Dohadanda Male’ye uçuş gerçekleştirilmektedir. Doha’ya varış 4 saat sürmektedir. Doha’dan Male’ye ise 5,5 saat civarında sürmektedir.

Maldivlere vardıktan sonra kalacağınız otelin özel sürat motoruyla otelinize gitmeniz sağlanmaktadır.

Maldivler Uçakla Kaç Saat

Maldivlere gitmek istiyorsanız, Maldivler’in dünyaca ünlü en büyük tur operatörü World Travel Service (WTS) Sitesinden, en iyi fiyat ve para iadesi garantisiyle rezervasyon başvurusu yapabilirsiniz.

Ayrıca Maldivler Bilet isimli yazımızdan detaylı bilgileri alabilirsiniz.

5 Gece, 7 Gün Maldivler Turları 1.390 €’dan! (Uçak biletleri ve Transferler dahil)

Paylaş:

Yazar

Maldivler'de sizlere mükemmel bir tatil yaşatmak ve hayallerinizi renklendirmek için alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz, her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Maldivler ile ilgili aklınıza takılan her şey için bize ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

CANLI DESTEK
Haberler