Maldivler Balayı Tatilinin Parlayan Yıldızı

0

Hint okyanusuna inci gibi serpilmiş binlerce adadan oluşan Maldivler, balayı tatilinin gözde destinasyonlarından.

Balayı tatili denildiğinde ilk akla gelen bölge kuşkusuz ki Maldivler. Okyanusun ortasında irili ufaklı binin üzerinde adadan oluşan balayı turlarının vazgeçilmezi Maldivler, neden bu kadar ilgi görüyor derseniz, yanıtı basit;

Maldivler Balayı Turları Neler Vaad ediyor?

Maldivler balayı turlarına artan ilginin nedenlerine isterseniz birlikte bakalım. İşte Maldivler ‘de balayı için geçerli sebepler…

El Değmemiş Doğal Yapısıyla Maldivler

Maldivler, tamamen doğal yapısını korumuş, kartpostalları aratmayacak güzellikteki yaşam alanları, berrak turkuaz denizi ve beyaz inci kumsallarıyla kendisini hayran bırakarak balayı çiftlerini Maldivler ‘e çağırıyor.

Maldivler Balayı Otelleri, Maldivler Balayı

Doğal Yapıya Uygun Konaklama Seçenekleri Maldivler ‘de

Maldivler, balayı özel otelleriyle ünlü bir bölge. Doğayı hiçbir şekilde tahrip etmeden yapılan balayı konseptli villa otelleriyle meşhur olan Maldivler, unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz yegane balayı tatili rotalarından. Maldivler balayı otellerinin, sundukları hizmet ve şıklıklarıyla her yıl farklı dallarda verilen birçok ödüle layık görüldüklerini de belirtmekte fayda var.

Maldivler Dalış Turları, Maldivler Balayı

Balayı Tatilini Renklendiren Aktiviteler

Maldivler, çiçeği burnunda çiftlere bir balayı tatilinden daha fazlasını sunuyor. Lüks balayı turunun yanında katılabileceğiniz alternatif aktivitlerle balayı tatili romantikliğin daha ilerisine taşınıyor. Zengin bir su altı yaşamına sahip Maldivler ‘de tüplü veya tüpsüz dalışlarla mavinin derinliklerine yolculuk yapabilir, eşsiz güzellikteki mercanları keşfedip köpek balıkları ve vatozlarla yüzme şansı yakalayabilirsiniz. Su altı restoranlarında romantik bir akşam yemeği yemeyi de unutmayın.

Maldivler Balayı Tatili, Maldivler Balayı Turları, Maldivler Balayı Otelleri

Maldivler Balayı Uygun Fiyat Seçenekleri

Maldivler ‘de balayı tatili çok fazla lüks gibi görünüyor ve fiyatını duymaktan korkuyor olabilirsiniz. Umutsuzluğu kapılmayın! Maldivler her keseye her bütçeye hitap ediyor. Özellikle THY’nin direkt seferlere başlamasıyla birlikte ilginin bir hayli arttığı Maldivler ‘e çok fazla tur seçeneği olması da fiyatları biraz aşağıya çekiyor. En uygun fiyat en iyi hizmet politikasıyla dikkat çeken World Travel Service (WTS), Maldivler Turları ile misafirlerine hayal ettikleri tatili sunuyor. Balayı çiftlerine özel Maldivler Balayı Turları da düzenleyen WTS, balayı indirimleriyle gönülleri kazanmayı başarıyor.

Maldivlerde Eşi Görülmemiş Balayı Fırsatları
Constance Halaveli'de Tüm balayı çiftlerine özel %40 indirim.
Constance Halaveli'de Tüm balayı çiftlerine özel %40 indirim.
W Retreat Resort'da %45 özel indirim.
W Retreat Resort'da erken rezervasyonlarda %45 özel indirim.
Anantara Veli'de %30 özel balayı indirimi.
Anantara Veli'de %30 özel balayı indirimi.
Sheraton Full Moon'da %45 özel indirim.
Sheraton Full Moon'da erken rezervasyonlarda %45 özel indirim.
Lux Resort'da %20 özel balayı indirimi.
Lux Resort'da %20 özel balayı indirimi.
Anantara Dhigu'da %30 özel balayı indirimi.
Anantara Dhigu'da %30 özel balayı indirimi.
Lily Beach'de 4 gece kalan herkese 5. gece hediyemizdir.
Lily Beach'de 4 gece kalan herkese 5. gece hediyemizdir.
Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS'nin yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatları için Maldivler Balayı.
Bilgi için: +90 212 237 90 60
Paylaş:

Yazar

Cevap Yazın

CANLI DESTEK
Haberler