Maldivler balayı tatili özellikle yeni evlenenler için hayatlarında geçirecekleri rüya tadında imkânlar sunmaktadır. Maldiv balayı turları ile çok güzel sürprizler sizi bekliyor. Maldiv balayı tatilinde balayı çiftlerine özel konseptler.

Maldivler Balayı Tatili

Maldivler Balayı Tatili
Maldivler balayı tatili için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıp, dünyanın sayılı güzelliklerinden olan bu adalara daha uygun imkâna gidebilirsiniz.

Maldivler Hint okyanusunun ortasındadır. Yeni evlenen çiftler başta olmak üzere ailelerin sürekli olarak tercih ettiği bu adalar, cazibesiyle büyülemektedir.

Mercan adalarının, bembeyaz kumların, masmavi gökyüzünün süslediği Maldivler 1200 adadan oluşmaktadır.

Maldivler balayı tatilinizi yapmak için adaya indiğiniz anda yerli halk sizi karşılamaktadır.

Bungalovlarla palmiye ağaçları sizi kendinize çekecektir.

Özellikle okyanusta bulunan binlerce su altı canlısını görme imkânı yakalayacaksınız.

Maldivler balayı turlarınız için romantik bir tatil düşlüyorsanız burası sizin aradığınız yer.

Adada sabah kahvaltınız, spa masajı, yürüyüş, plajlar, dalış, size özel hizmet eden yardımcınız, yerel yemekler, bungalovlar her şey kusursuz planlanmıştır.

Maldiv Balayı Turları

Maldivler Balayı Turları
Maldivler balayı tatiliniz için spa masajınızı yaptırdıktan sonra okyanus manzarasına karşı yemek yiyebilir, Maldivler balayı turları ile gün batımını kum adacıklarının üzerinde kuma sereceğiniz hasırınız, yemek sepetinizle beraber yapabilir, akşam ise bungalovlarda ay ışığı eşliğinde çiftinizle şarabınızı yudumlayabilirsiniz.

Balayınızın gürültüden uzak, televizyonların haberlerin olmadığı bir yerde mi yapmak istiyorsunuz? Hayallini kurup hiç ulaşamıyormuşsunuz? Maldivler size uygun imkânların yanı sıra çok daha fazlasını sunuyor. Profesyonel ve amatör sporlar yapmak, romantizmi yaşamak, kültürü içinize çekmek istiyorsanız Maldivler balayı turlarınız için en uygun alternatiftir.

Sizde Maldivlerde balayı yapmak istiyorsanız World Travel Service (WTS) ofisleriyle bağlantıya geçebilirsiniz. En uygun fiyat, en kaliteli tur programıyla sunulan, uçak biletlilerinizi önceden rezervasyon edip fiyatta cebinize uygun imkanları önünüze getiren WTS, size en iyi maldivler turu imkanını sunacaktır.

Maldivler hakkında daha fazla bilgi alıp, operatörlerimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

En avantajlı fiyatlarla Maldivler Balayı turları sizi bekliyor.

Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS, yine Dünyanın en iyi 5 yıldızlı havayolu Emirates ile yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatlarını sizlere sunuyor! Ayrıntılar için tıklayınız.

WTS Emirates Dubai Stopover

WTS, Emirates'in Official Tour Operator Partneridir. Tüm Dubai konaklamalı seyahatleriniz için tıklayınız.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

CANLI DESTEK
Haberler