Maldivlerde birçok şehir bulunmaktadır. Maldivler şehirleri hakkında detaylı olarak bilgi veremesekte ismen bahsedip az çok bilgi sahibi olabiliriz.

Tüm Maldivler Şehirleri ve Detaylar

Maldivlerin en önemli şehirleri Male ve Gan’dır. Male Maldivlerin başkenti konumundadır. Maldivlerin başkenti Male’dir. Male ticaret ve ekonomi adına büyük önem arz etmektedir. Balık pazarı, sebze hali, sanayi, tekstil gibi birçok sektör Male’de baş göstermektedir. Male’nin küçüğü olarak nitelendirebileceğimiz Gan şehri ise Maldivlerin en önemli ikinci şehri konumundadır.

Maldivler Şehirleri: Male, Gan, Eydhafushi, Felidhoo, Manadhoo, Funadhoo, U’ngoofaaru, Farukolhufunadhoo, Magoodhoo, Midu, Dhidhdhoo, Kudahuvadhoo, Kulhudhuffushi, Hithadhoo, Mahibadhoo, Mula, Naifaru, Nolhivaranfaru, Thinadhoo, Ugoofaaru, Veymandhoo, Veymandoo, Villingili

Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS, yine Dünyanın en iyi 5 yıldızlı havayolu Emirates ile yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatlarını sizlere sunuyor! Ayrıntılar için tıklayınız.

WTS Emirates Dubai Stopover

WTS, Emirates'in Official Tour Operator Partneridir. Tüm Dubai konaklamalı seyahatleriniz için tıklayınız.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

CANLI DESTEK
Haberler