Maldivlerde birçok şehir bulunmaktadır. Maldivler şehirleri hakkında detaylı olarak bilgi veremesekte ismen bahsedip az çok bilgi sahibi olabiliriz.

Tüm Maldivler Şehirleri ve Detaylar

Maldivlerin en önemli şehirleri Male ve Gan’dır. Male Maldivlerin başkenti konumundadır. Maldivlerin başkenti Male’dir. Male ticaret ve ekonomi adına büyük önem arz etmektedir. Balık pazarı, sebze hali, sanayi, tekstil gibi birçok sektör Male’de baş göstermektedir. Male’nin küçüğü olarak nitelendirebileceğimiz Gan şehri ise Maldivlerin en önemli ikinci şehri konumundadır.

Maldivler Şehirleri: Male, Gan, Eydhafushi, Felidhoo, Manadhoo, Funadhoo, U’ngoofaaru, Farukolhufunadhoo, Magoodhoo, Midu, Dhidhdhoo, Kudahuvadhoo, Kulhudhuffushi, Hithadhoo, Mahibadhoo, Mula, Naifaru, Nolhivaranfaru, Thinadhoo, Ugoofaaru, Veymandhoo, Veymandoo, Villingili

Paylaş:

Yazar

Maldivler'de sizlere mükemmel bir tatil yaşatmak ve hayallerinizi renklendirmek için alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz, her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Maldivler ile ilgili aklınıza takılan her şey için bize ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

CANLI DESTEK
Haberler