Türkiye’den Maldivler vizesi talep edilmemektedir. Türk vatandaşları rahatlıkla pasaportlarını alıp Maldivler tatiline başlayabilir.

Maldivlere Vize Var Mı?

Maldivlere gitmeden önce akla gelen Maldivlere vize var mıdır? Maldivlerde vizesiz kaç gün kalınabilir? sorularıdır. Maldiv adaları Türk vatandaşlarına vize uygulamasını kaldırmıştır.

Maldivler Cumhuriyeti turizm sektörünün çok güçlü olduğu bir ülkedir. Bundan dolayı Maldivler vize uygulamasını kaldırıp, engelsiz bir şekilde ülke ekonomisine turizmden can verilmeye çalışmaktadır.

Vize uygulamasının olmadığı bu eşsiz adalarda 30 gün boyunda kalınabilmektedir. Maldivlere girişte beyan edilmesi gereken bazı bilgiler vardır. Bunlar arasında ülkede kaç gün kalınacağı, hangi amaçla ülkeye gelindiği ve bulundurulan nakit meblağ sıralanabilir. Maldivler vizesi istenmemektedir fakat pasaportunuza bakıp güncel olduğuna son 6 ayda alınmış olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Maldivler tatili için gerekli bilgiyi almak, Maldivler pasaportunuzu hazırlattırmak ve eksiksiz bir Maldiv turu yapmak istiyorsanız. World Travel Service (WTS) ofisleriyle bağlantıya geçip 7/24 destek hattıyla sorularınızı iletebilirsiniz.

World Travel Service İletişim Bilgileri

Kurumsal İletişim Bilgileri
  • +90 212 237 9060 (Pbx)
  • +90 212 237 9585 (Fax)
  • Pzt-Cmt 09:00-19:00 (GMT+2)
  • Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. No:19 Kat:3 Bahce Apt. (Taksim Geziparkı Karşısı) Beyoglu/Istanbul-Turkey
  • gro.vidlam@ofni

Paylaş:

Yazar

Maldivler'de sizlere mükemmel bir tatil yaşatmak ve hayallerinizi renklendirmek için alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz, her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Maldivler ile ilgili aklınıza takılan her şey için bize ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

CANLI DESTEK
Haberler