Maldivler, denizin, kumun, güneşin buluştuğu cennet misali parıldayan adalar topluluğudur. Tatil yapmak için birçok çift bu adaları tercih etmektedir.

Maldivler

Maldivler balayı için son yılların en gözde adalarındandır. Kumun, denizin ve güneşin birleştiği bu adalar Maldivler tatiline gitmek isteyenler için kapılarını açıyor. Vize uygulamasının olmadığı her yıl binlerce turist ağırlamaktadır. Su üstü bungalovlarıyla beraber dinlenip, kafa dağıtmanızı sağlayan adalarda size hizmet eden yardımcılarınızla beraber zamanın keyfini çıkaracaksınız.

Maldivler Nerede?

Maldivler Nerede? Maldivler,1968 yılında Cumhuriyet rejimine geçmiştir. Maldivler Cumhuriyeti Hint Okyanusunda bulunmaktadır. Maldivler Sri Lanka ve Hindistan’ın güney kısmında yaklaşık olarak 770 kilometre açıkta bulunmaktadır. 435 deniz mili mesafeye denk gelen bu uzaklık, Maldivlerin yerini bize net olarak göstermektedir.

Daha detaylı bilgi için: Maldivler Nerede?

Maldivlerde Ulaşım Nasıl?

Maldivlerde Ulaşım Nasıl? Maldivlere ulaşım uçak yolculuğuyla gerçekleşmektedir. Fly Emirates ve Qatar Hava Yollarının sürekli olarak uçtuğu bu adalara, son yıllarda Türk Hava Yolları ve Atlas Hava Yollarıda aktarmasız uçuşlar gerçekleştirmektedir. Peki, Maldivlere aktarmalar hangi şehirlerden gerçekleşmektedir? Aktarmalar Doha ve Dubai üzerinden yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için: Maldivlerde Ulaşım

Maldivlere Uçakla Kaç Saatte Varılmaktadır?

Maldivlere Uçakla Kaç Saatte Varılmaktadır? Emirates ve Qatar Hava Yolları ise aktarma dâhil toplamda 8 saat olmak üzere adaya ulaşımı gerçekleştirmektedir.Son yıllarda Türk Hava Yolları ve Atlas Hava Yollarının uyguladığı aktarmasız uçuşlarla Maldivlere 8 saatten daha kısa sürede de varılabilmektedir.

Daha detaylı bilgi için: Maldivler Adalarına Uçak Kaç Saat?

Maldivlere Ne Zaman Gidilir?

Maldivlere Ne Zaman Gidilir? Maldiv adalarında ekvatoral tropik iklim geçerlidir. Yıl boyu Maldivlere gidebilmek mümkündür. Fakat belirtmek gerekirki bazen oluşan yoğun yağmurların etkisiyle adalar gezilmez hal alabilirler. Fakat Maldiv halkının, oteller ve resortların oluşturduğu içecek kültürü sayesinde Maldivlerde yağmur yağdığı zaman çay ve kahvenizi alıp yağmur dinene kadar izleyip o anın tadını çıkarabilirsiniz. Peki, Maldivlere Ne Zaman Gidilir? sorumuzun cevabını verirsek, Mayıs ve Ekim arasında yağan yağışlara denk gelmek istemiyorsanız bu dönem haricinde gitmenizi tavsiye edebiliriz.200 adanın 100 tanesinde yaşam vardır. Bungalov dedilen deniz üzerinde yapılan evlerde konaklayıp, Resortlarda zaman geçirebilir, insanların içine karışıp balık pazarını ve Maldivlerin başkenti Male’yi gezebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için: Maldivlere Ne Zaman Gidilir?

Maldivler hakkında çok daha fazla bilgi almak, rezarvasyonunuzu önceden yapıp uçak biletinizi uygun fiyata en iyi koltukta ayarlatmak, tur rehberi ile resortlar ve otellerde kalıp Maldiv’i en iyi şekilde keşfetmek istiyorsanız 7/24 soru ve destek hattımız ile Worl Travel Service (WTS) ofisleriyle irtibata geçebilirsiniz.

Paylaş:

Yazar

Maldivler'de sizlere mükemmel bir tatil yaşatmak ve hayallerinizi renklendirmek için alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz, her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Maldivler ile ilgili aklınıza takılan her şey için bize ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

CANLI DESTEK
Haberler