Maldivler’de alkol kullanımı serbest mi? Tüm Maldivler Adaları’nda alkollü içeceklerin kullanımı oteller tarafından sunulan hizmetler kapsamında serbesttir.

Maldivler şeriat ile yönetilen bir cumhuriyettir. Maldivlerde alkol kullanımı, tüm maldiv adalarında ve otellerde sunulan hizmetler kapsamında turistlere serbesttir. Maldivlerde bulunan otellerin barlarında istediğiniz her çeşitte alkollü içecek bulabilir ve keyifle tüketebilirsiniz.

Maldivler Cumhuriyeti turizmiyle var olan bir ülkedir. Burada insanların temel geçim kaynaklarından biri turizmin yarattığı istihdamdır. Bundan dolayı insanlar gelen turistlerin en iyi şekilde ağırlanması ve bir daha gelmesi taraftarıdır.

Maldivler’de yerel halk alkollü içecekler tüketmezler. Halk kurallarına sıkı sıkıya bağlıdır fakat bu durum Maldivler’i ziyaret eden misafirler için sorun teşkil etmemektedir.

Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS, yine Dünyanın en iyi 5 yıldızlı havayolu Emirates ile yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatlarını sizlere sunuyor! Ayrıntılar için tıklayınız.

WTS Emirates Dubai Stopover

WTS, Emirates'in Official Tour Operator Partneridir. Tüm Dubai konaklamalı seyahatleriniz için tıklayınız.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

CANLI DESTEK
Haberler