Maldivler’de alkol kullanımı serbest mi? Tüm Maldivler Adaları’nda alkollü içeceklerin kullanımı oteller tarafından sunulan hizmetler kapsamında serbesttir.

Maldivler şeriat ile yönetilen bir cumhuriyettir. Maldivlerde alkol kullanımı, tüm maldiv adalarında ve otellerde sunulan hizmetler kapsamında turistlere serbesttir. Maldivlerde bulunan otellerin barlarında istediğiniz her çeşitte alkollü içecek bulabilir ve keyifle tüketebilirsiniz.

Maldivler Cumhuriyeti turizmiyle var olan bir ülkedir. Burada insanların temel geçim kaynaklarından biri turizmin yarattığı istihdamdır. Bundan dolayı insanlar gelen turistlerin en iyi şekilde ağırlanması ve bir daha gelmesi taraftarıdır.

Maldivler’de yerel halk alkollü içecekler tüketmezler. Halk kurallarına sıkı sıkıya bağlıdır fakat bu durum Maldivler’i ziyaret eden misafirler için sorun teşkil etmemektedir.

Paylaş:

Yazar

Maldivler'de sizlere mükemmel bir tatil yaşatmak ve hayallerinizi renklendirmek için alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz, her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Maldivler ile ilgili aklınıza takılan her şey için bize ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

CANLI DESTEK
Haberler