Maldivler’de balayına gideceklere öneriler

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Maldivler son yıllarda yeni evli çiftlerin balayı için en çok tercih ettikleri tatil merkezi.

Maldivler’deki tüm oteller balayı konseptine uygun ve çiftlerin yapacağı aktiviteler de oldukça fazla. Peki Maldivler’de neler yapılabilir… Maldivler’de balayına gideceklere öneriler:

Unesco tarafından korunma altında olan mercan adalarında su altı güzelliklerini mutlaka görmelisiniz.

Deniz altı yaşamı muhteşem güzellikte olan Maldivler’de daha önce bir belgeselde ya da bir dergide gördüğünüz eşsiz güzellikteki balıkları, mercanları, tüm su altı canlılarını burada net bir şekilde canlı canlı görmek mümkün.

Şnorkel ile dalış yapabilir;denizaltında balina, yunus, kaplumbağa gözlem turlarına katılabilirsiniz. Kano ise en çok tercih edilen aktivitelerden.

Spa masajı ise rahatlamak için çok iyi bir seçenek.

Vizesiz Maldivler’e gitmek için en uygun ay hangisi?

Maldivler’e yılın dokuz ayı gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Ekim ayında başlayan sezon, haziran ayına kadar devam ediyor.

Sıcaklığın 28-32 derece arasında değiştiği bu coğrafyada, kalan üç ayda da sıcaklık aynı ancak bölge muson yağmurları etkisi altına giriyor. Aslında yılın hangi zamanında giderseniz gidin, deniz suyu sıcaklığı değişmiyor; yaklaşık 24 derece seviyelerinde.

Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS, yine Dünyanın en iyi 5 yıldızlı havayolu Emirates ile yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatlarını sizlere sunuyor! Ayrıntılar için tıklayınız.

WTS Emirates Dubai Stopover

WTS, Emirates'in Official Tour Operator Partneridir. Tüm Dubai konaklamalı seyahatleriniz için tıklayınız.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

CANLI DESTEK
Haberler