1. Anasayfa
  2. Maldivler Soru Cevap
  3. Maldivler Uçakla Kaç Saat?

Maldivler Uçakla Kaç Saat?

folder_openMaldivler Soru Cevap
commentYorum yapılmamış
Maldivler Uçakla Kaç Saat Sürüyor?

Hint Okyanusu’nda bulunan Maldivler Türkiye arası İstanbul’dan 6.090 km’dir. Asya Kıtası’nda yer alan Maldivler Cumhuriyeti 1200 adadan oluşan bir zincirdir.

Maldivler’deki küçük adalar coğrafi olarak “atolls” adı verilen halka şeklindeki resifler halinde gruplandırılmıştır. Bir atol, göreceli olarak sığ bir derinlikte 40-100m derinlikte, düz, kumlu bir tabanı olan merkezi bir lagünü çevreler. Adaların çoğunu oluşturan dış resif, okyanus suyunun merkezi lagünün içine ve dışına akmasına izin veren derin kanallarla kırılır. Mercanın içinde çok sayıda küçük halka şeklinde resif ve tilla vardır. 1200 adadan sadece 200’ü yerli Maldiv halkı, 100 ada ise turizm merkezi olarak kullanılmış ve geri kalan adalar ıssızdır.

Aşağıdaki uçuş süreleri rötarsız, aktarmasız ve hava şartlarının normal olduğu sadece havada geçen direkt uçuş süresidir. Ayrıca vize ve pasaport kontrolü sürelerini kapsamadan sadece havada geçen süredir.

İstanbul Maldivler Arası Uçakla Kaç Saat?

İstanbul Maldivler Uçakla Kaç Saat?

İstanbul ile Male arası kuş uçuşu direkt mesafe 6032 km‘dir. İstanbul ile Maldivler arası seyahat uçak ile yapılırsa uçuş süresi 7 saat, 32 dakika sürer.

Ankara Maldivler Arası Uçakla Kaç Saat?

Ankara Maldivler Uçakla Kaç Saat?

Ankara ile Male arası kuş uçuşu direkt mesafe 5690 km’dir. Ankara ile Maldivler arası seyahat uçak ile yapılırsa uçuş süresi 7 saat, 6 dakika sürer.

İzmir Maldivler Arası Uçakla Kaç Saat?

İzmir Maldivler Uçakla Kaç Saat?

İzmir ile Male arası kuş uçuşu direkt mesafe 6031 km’dir. İzmir ile Maldivler arası seyahat uçak ile yapılırsa uçuş süresi 7 saat, 32 dakika sürer.

Adana Maldivler Arası Uçakla Kaç Saat?

Adana Maldivler Uçakla Kaç Saat?

Adana ile Male arası kuş uçuşu direkt mesafe 5909 km‘dir. Adana ile Maldivler arası seyahat uçak ile yapılırsa uçuş süresi 7 saat, 23 dakika sürer.

Dubai Maldivler Arası Uçakla Kaç Saat?

Dubai Maldivler Uçakla Kaç Saat?

Dubai ile Male arası kuş uçuşu direkt mesafe 3241 km‘dir. Dubai ile Maldivler arası seyahat uçak ile yapılırsa uçuş süresi 4 saat, 5 dakika sürer.

Doha Maldivler Arası Uçakla Kaç Saat?

Doha Maldivler Uçakla Kaç Saat?

Katar Doha ile Male arası kuş uçuşu direkt mesafe 3315 km‘dir. Doha ile Maldivler arası seyahat uçak ile yapılırsa uçuş süresi 4 saat, 44 dakika sürer.

Phuket Maldivler Arası Uçakla Kaç Saat?

Phuket Maldivler Uçakla Kaç Saat?

Tayland Phuket ile Male arası kuş uçuşu direkt mesafe 2782 km‘dir. Phuket ile Maldivler arası seyahat uçak ile yapılırsa uçuş süresi 3 saat, 28 dakika sürer.

Bali Maldivler Arası Uçakla Kaç Saat?

Bali Maldivler Uçakla Kaç Saat?

Endonezya Bali ile Male arası kuş uçuşu direkt mesafe 4506 km‘dir. Bali ile Maldivler arası seyahat uçak ile yapılırsa uçuş süresi 6 saat, 26 dakika sürer.

Singapur Maldivler Arası Uçakla Kaç Saat?

Singapur Maldivler Uçakla Kaç Saat?

Singapur ile Male arası kuş uçuşu direkt mesafe 3371 km‘dir. Singapur ile Maldivler arası seyahat uçak ile yapılırsa uçuş süresi 4 saat, 48 dakika sürer.

Sri Lanka Maldivler Arası Uçakla Kaç Saat?

Sri Lanka Maldivler Uçakla Kaç Saat?

Sri Lanka ile Male arası kuş uçuşu direkt mesafe 1037 km‘dir. Sri Lanka ile Maldivler arası seyahat uçak ile yapılırsa uçuş süresi 1 saat, 28 dakika sürer.

THY, Qatar ya da Emirates Hava Yolları ile Maldivler Turu paketlerimizi inceleyin.Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü