1. Anasayfa
  2. Maldivler Aktiviteleri
  3. Maldivler’de Şnorkelle Yüzme

Maldivler’de Şnorkelle Yüzme

folder_openMaldivler Aktiviteleri
commentYorum yapılmamış
Maldivler'de Şnorkelli Yüzme

Dünyadaki en iyi dalış ve şnorkelle yüzme ile Maldivler’in berrak suları deniz yaşamıyla ilgilenen herkes için bir mıknatıs. Maldivler’deki zenginlik ve çeşitlilik şaşırtıcı; göz kamaştırıcı mercan duvarları, görkemli mağaralar ve parlak renkli tropikal balık okulları resiflere indiğinizde sizi bekliyor.

Maldivler’de herhangi bir yerde şnorkelle yüzebilirsiniz, ancak Biyadhoo muhtemelen en iyi çeşitliliğe sahiptir. Rahat bir atmosfer ve nefes kesen şnorkel tam olarak aradığınız şey. Biyadhoo’nun dalış merkezi de harika fırsatlar sunuyor. Çok dilli personel, yeni başlayanlar için çok fazla yardım ve bireysel ilgi sunmaktadır. Ekipman iyi durumdadır ve başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyeye uygun geniş bir dalış seçeneği önerecektir.

Maldivler Biyadhoo Adası Şnorkelle Yüzme

Maldivler Biyadhoo Adası Şnorkelle Yüzme

Biyadhoo sürat teknesiyle havaalanına sadece 30 dakika uzaklıkta, Hint Okyanusu’nun turkuaz kıvrımlarına tropik bir cennettir. Güney Male Mercan Adası’nda bulunan Biyadhoo adası, Maldivler’in nefes kesici güzelliğini sunmaktadır. Kristalin bir lagün ve beyaz tozlu kumlu plajları ile bezeli olan Biyadhoo, yemyeşil tropik bitki örtüsüyle kutsanmış ve Maldivler’deki en iyi ev resifine sahip olmakla ünlüdür. Dalış ve şnorkelle yüzme meraklıları arasında popüler olan ada, yorgun ruhlara huzur ve sükunet sağlar.

Aksiyon, macera ve özellikle dalış fırsatları arıyorsanız, o zaman Biyadhoo sizin için cennettir.

Maldivler Meeru Adası Şnorkelle Yüzme

Maldivler Meeru Adası Şnorkelle Yüzme

Güzel, turkuaz bir lagün ve uzun, beyaz, kumlu plaj şeridi Meeru Island Resort & Spa’yı çevrelemektedir. Bu çarpıcı Maldivler Island Resort’un çoğu, saçak hindistancevizi palmiye ağaçları, bol bitki örtüsü ve deniz yaşamıyla iç içe geçmiş renkli mercan resifleri ile el değmeden kalır.

Meeru Adası, sadece 55 dakikalık, Kuzey Male ‘Atoll’un en uç noktasında, Velana Uluslararası Havalimanı’nın kuzeyinde doğal bir sürat teknesi yolculuğu mesafesindedir.

Aktiviteler, akşam yemeği ve konaklama açısından çeşitlilik ve seçenekler arıyorsanız, Meeru adasında kalmak isteyeceksiniz. El değmemiş su altı dünyasını ve renkli deniz yaşamını keşfedin, golf vuruşunuzu mükemmelleştirin, tenis kortunda ter atın, bisiklet kiralayın ya da turkuaz lagünün etrafında yüzün ya da kayıklayın.

Maldivler Veligandu Adası Şnorkelle Yüzme

Maldivler Veligandu Adası Şnorkelle Yüzme

Veligandu Island Resort & Spa, Hint Okyanusunun bir cevheridir. Palmiye ağaçları, tozlu kumlu plajlar, berrak su ve coşkulu mercan resifleri, bol deniz yaşamıyla iç içe geçmiş bir tuhaf tropik cennet. Bu yemyeşil ada kaçış, kişinin iyiliğini besleyen gizlilik ve huzur sunar.

Yıl boyunca her gün Maldivler Turu paketlerimizi inceleyin.Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü