Maldivler’e nasıl gidilir? Maldivler Hint okyanusundadır. Maldivler’e ulaşım hava yoluyla sağlanmaktadır.

Maldivler’e Nasıl Gidebilirim?

Maldivler’e nasıl gidilir? Maldivler’e uçak yolculuğu ile gidilmektedir. Hint Okyanusu’nda bulunan adalar topluluğu olan Maldiv Adaları, masmavi denizi ve mercanları ile yıl boyunca konuklarını kendisine çekmektedir.

Maldivler’e nasıl gidilir? Tropik iklimiyle beraber dört mevsim gidilebilen Maldivler’e, İstanbul’dan THY direkt uçuşu ile ya da Emirates Hava Yolları Dubai aktarmalı veya Qatar Hava Yolları ile Doha aktarmalı olarak gidilebilmektedir.

Maldivler’e Uçakla Kaç Saat?

Maldivler’e uçakla kaç saat? Maldivler adalarına 2 ayrı hava şirketi uçmaktadır. Bunlardan birisi Emirates Hava yolları, diğeriyse Qatar Hava Yollarıdır. Akla ilk gelen soru ise Maldivler’e ne kadar sürede varılır? Maldivler’e Uçakla Kaç Saat? gibi sorulardır. Maldivler’e 7-8 saat süren uçuş ile varılmaktadır. Uçuşlar 4 saatlik aktarmalarla 4’e 4 olmak üzere iki eşit saat olarak gerçekleşmektedir.

Maldivler’e Nasıl Gidilir?

Maldivler’in başkenti Male’dir. Male’de bulunan Uluslararası Male Havaalanına iniş gerçekleşmektedir. Maldivler’e Nasıl Gidilir? Sri Lanka üzerinden de Colombo aktarmalı olarak Male’ye uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Maldivler’de küresel ısınmanın etkisiyle sular altında kalma tehlikesi gün geçtikçe belirginleşmektedir. Turistler bu eşsiz adayı kaybolmadan önce görmek istemektedirler. Türkiye’den giden turistler için Maldiv Cumhuriyeti vize uygulaması yapmamaktadır. Bu nedenden dolayı Türkiye’den çok ciddi sayılarda turistler her yıl Maldivler tatili için ülkeyi ziyaret etmektedirler.

Maldivler’de Adalar Arası Ulaşım Nasıl Oluyor?

Maldivler’in başkenti Male’den diğer adalara deniz uçağı ya da tekne aracılığıyla ulaşım sağlanmaktadır. Bu muhteşem adaların sizi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.

Öneriyoruz: Maldivler’e Ne Zaman Gidilir? yazımızda ilginizi çekebilir.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

Canlı Destek Hattı
Haberler
Araç çubuğuna atla