Maldivlere nasıl gidilir? Maldivler Hint okyanusundadır. Maldivlere ulaşım hava yoluyla sağlanmaktadır.

Maldivlere Nasıl Gidebilirim?

Maldivlere nasıl gidilir? Maldivlere uçak yolculuğu ile gidilmektedir. Hint Okyanusu’nda bulunan adalar topluluğu olan Maldiv Adaları, masmavi denizi ve mercanları ile yıl boyunca konuklarını kendisine çekmektedir.

Maldivlere nasıl gidilir? Tropik iklimiyle beraber dört mevsim gidilebilen Maldivlere, İstanbul’dan THY direkt uçuşu ile ya da Emirates Hava Yolları Dubai aktarmalı veya Qatar Hava Yolları ile Doha aktarmalı olarak gidilebilmektedir.

Maldivlere Uçakla Kaç Saat?

Maldivlere uçakla kaç saat? Maldivler adalarına 2 ayrı hava şirketi uçmaktadır. Bunlardan birisi Emirates Hava yolları, diğeriyse Qatar Hava Yollarıdır. Akla ilk gelen soru ise Maldivlere ne kadar sürede varılır? Maldivlere Uçakla Kaç Saat? gibi sorulardır. Maldivlere 7-8 saat süren uçuş ile varılmaktadır. Uçuşlar 4 saatlik aktarmalarla 4’e 4 olmak üzere iki eşit saat olarak gerçekleşmektedir.

Maldivlere Nasıl Gidilir?

Maldivlerin başkenti Male’dir. Male’de bulunan Uluslararası Male Havaalanına iniş gerçekleşmektedir. Maldivlere Nasıl Gidilir? Sri Lanka üzerinden de Colombo aktarmalı olarak Male’ye uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Maldivlerde küresel ısınmanın etkisiyle sular altında kalma tehlikesi gün geçtikçe belirginleşmektedir. Turistler bu eşsiz adayı kaybolmadan önce görmek istemektedirler. Türkiye’den giden turistler için Maldiv Cumhuriyeti vize uygulaması yapmamaktadır. Bu nedenden dolayı Türkiye’den çok ciddi sayılarda turistler her yıl Maldivler tatili için ülkeyi ziyaret etmektedirler.

Maldivlerde Adalar Arası Ulaşım Nasıl Oluyor?

Maldivler’in başkenti Male’den diğer adalara deniz uçağı ya da tekne aracılığıyla ulaşım sağlanmaktadır. Bu muhteşem adaların sizi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.

Öneriyoruz: Maldivlere Ne Zaman Gidilir? yazımızda ilginizi çekebilir.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

Canlı Destek Hattı
Haberler