1. Anasayfa
  2. Maldivler Turları
  3. Maldivler Balayı Turları

Maldivler Balayı Turları

folder_openMaldivler Turları
commentYorum yapılmamış
Maldivler'de Balayı

Maldivler balayı tatili özellikle yeni evlenenler için hayatlarında geçirecekleri rüya tadında imkanlar sunmaktadır. Maldivler’de balayı çiftlerine özel konseptler.

Hayalini kurup ulaşamıyor musunuz? Maldivler balayı turları ile çok güzel sürprizler sizi bekliyor. Masmavi gökyüzü, pırıl pırıl denizi, muhteşem plajları ve dünyanın en iyi balayı otelleri ile Hint Okyanusu’ndaki ada ülkesi gidilmesi gereken rüya bir seyahat merkezidir. Maldivler göründüğünden çok daha fazlasını sunuyor. Maldivler’de mercan resiflerindeki renkli su altı yaşamını ister dalarak, ister şnorkelle keşfedebilirsiniz. Bu birbirinden güzel adaların turkuaz denizinde yüzerek, bembeyaz kumsallarda güneşlenerek ya da tropikal bitki örtüsünü keşfederek doğayla baş başa kalabilirsiniz.

Türk Hava Yolları ile Maldivler’de Balayı

Türk Hava Yolları ile Maldivler Balayı Turu

Türk Hava Yolları Uçak Bileti ile Maldivler Balayı Turu

Türk Hava Yolları ile Maldivler Turu ile tropik cenneti keşfet. Eşsiz bembeyaz kumsalları, turkuaz renkli denizi, dört mevsim parıldayan güneşiyle masallara taş çıkartan güzellikleri barındıran Maldivler’in başkenti Malé, unutulmaz deniz, kumsal ve güneş tatillerinin en önemli temsilcilerinden. Malé, klasik deniz tatili anlayışına bambaşka boyutlar da kazandırıyor. Hint Okyanusu’nda inci gibi dizilmiş küçük mercan adalarından oluşan ve balayı adaları olarak da ünlenen, romantizmin merkezi Maldivler, sadece balayı çiftlerine değil her kesimden, her yaştan insana ve çocuklu ailelere de sesleniyor.

Emirates Hava Yolları ile Maldivler’de Balayı

Emirates Hava Yolları ile Maldivler Balayı Turu

Emirates Hava Yolları Uçak Bileti ile Maldivler Balayı Turu

Emirates Hava Yolları ile Maldivler Turu uçuşunuzun Male havalimanına inişiyle hayalinizdeki balayı tatili başlar. Mavi gökyüzü, pırıl pırıl denizi, muhteşem plajları ve dünyanın en iyi otelleri ile Hint Okyanusu’ndaki ada ülkesi gidilmesi gereken rüya bir seyahat merkezidir. Maldivler’in en ilgi çekici özelliklerinden biri de genellikle deniz uçağı ve hızlı tekneyle ulaşabileceğiniz daha uzak mesafelerdeki adalardır. Hint Okyanusu’ndaki pek çok yerde de görülebileceği üzere, burası da muhteşem beyaz kumsallar ile kristal berrakılığında suya sahiptir.

Qatar Hava Yolları ile Maldivler’de Balayı

Qatar Hava Yolları ile Maldivler Balayı Turu

Qatar Hava Yolları Uçak Bileti ile Maldivler Balayı Turu

Qatar Hava Yolları ile Maldivler Turu uçuş rezervasyonu yapın ve Hint Okyanusu’nda bulunan bu resim kadar güzel harikalar diyarına aşık olun. Dalış, sörf, yüzme, güneşlenme… Maldivler tam bir egzotik balayı cenneti. Maldivler’de yaklaşık her altı adanın birinde yerleşim bulunuyor, fakat diğer adaların birçoğu özellikle turizm amacıyla kullanılıyor. Çoğu turistin ziyaret ettiği yerler, bu adalar ve güneş, deniz ve keşif fırsatı sunan neredeyse 100 bağımsız otel tesisi bulunuyor. Macerasever ziyaretçiler gizli hazineleri keşfetmek için kendi başına adaları gezebilir.

Maldivler Balayı Tatili

Maldivler Balayı Tatili

Maldivler Balayı Tatili

Maldivler Hint Okyanusu’nun ortasındadır. Yeni evlenen çiftler başta olmak üzere ailelerin sürekli olarak tercih ettiği bu adalar, cazibesiyle büyülemektedir. Mercan adalarının, bembeyaz kumların, masmavi gökyüzünün süslediği Maldivler 1200 adadan oluşmaktadır. Maldivler balayı tatili için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıp, dünyanın sayılı güzelliklerinden olan bu adalara daha uygun imkâna gidebilirsiniz.

Maldivler balayı tatilinizi yapmak için adaya indiğiniz anda yerli halk sizi karşılamaktadır. Bungalovlarla palmiye ağaçları sizi kendinize çekecektir. Özellikle okyanusta bulunan binlerce su altı canlısını görme imkânı yakalayacaksınız. Maldivler balayı turlarınız için romantik bir tatil düşlüyorsanız burası sizin aradığınız yer. Maldivler’de sabah kahvaltınız, spa masajı, yürüyüş, plajlar, dalış, size özel hizmet eden yardımcınız, yerel yemekler, bungalovlar her şey kusursuz planlanmıştır.

Maldiv Balayı Turları

Maldivler Balayı Turları

Maldivler Balayı Turları

Maldivler balayı tatiliniz için spa masajınızı yaptırdıktan sonra okyanus manzarasına karşı yemek yiyebilir, Maldivler balayı turları ile gün batımını kum adacıklarının üzerinde kuma sereceğiniz hasırınız, yemek sepetinizle beraber yapabilir, akşam ise bungalovlarda ay ışığı eşliğinde çiftinizle şarabınızı yudumlayabilirsiniz. Balayınızın gürültüden uzak, televizyonların haberlerin olmadığı bir yerde mi yapmak istiyorsunuz?Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü