1. Anasayfa
  2. Maldivler Turları
  3. Maldivler Turu

Maldivler Turu

folder_openMaldivler Turları
commentYorum yapılmamış
Kişiye Özel Maldivler Turu

Maldivler Turu ile eşsiz bir deneyime hazır olun! Lüks tatil köyleri en avantajlı fiyatlar ve ekonomik ödeme seçenekleriyle sizi bekliyor.

Maldivler Turu ile size özel alternatifler, zevklerinize hitap eden seçenekler ve profesyonel hizmet! THY, Qatar ya da Emirates Hava Yolları ile hazırlanan Maldivler paketlerimiz çeşitli bütçeler ve tatil ihtiyaçları için birçok alternatifle birlikte, size özel olarak oluşturulmaktadır.

Hint Okyanusu’ndaki Harikalar Diyarı Maldivler

Hint Okyanusu'ndaki Harikalar Diyarı: Maldivler

Hint Okyanusu’ndaki Harikalar Diyarı: Maldivler

Hint Okyanusu’nda bulunan harikalar diyarı Maldivler tam bir tropik cennet! 20. yüzyılın ikinci yarısında dünyanın en egzotik tatil noktalarından biri olarak gün yüzüne çıkmasından beri, Maldivler doğal güzelliklerini başarıyla korumaya devam ediyor. Deniz, kum, güneş bu cennet adalarda varlığını tün güzelliğiyle hissettirmektedir.

Herkes İçin Maldivler

Herkes İçin Maldivler Turu

Herkes İçin Maldivler Turu

Maldivler, sadece balayı çiftlerine değil her kesimden, her yaştan insana ve çocuklu ailelere de sesleniyor. Unutulmaz deniz, kumsal ve güneş tatillerinin en önemli temsilcilerinden Maldivler, klasik deniz tatili anlayışına bambaşka boyutlar da kazandırıyor.

Türk Hava Yolları ile Maldivler Turu

Türk Hava Yolları ile Maldivler Uçak Bileti

Türk Hava Yolları Uçak Bileti ile Maldivler Turu için Tıklayınız.

Türk Hava Yolları ile Maldivler Turu , farklı bir seyahat deneyimine hoş geldiniz! Bulutların üzerinde keyifle seyahat etmenizi sağlayacak yumuşacık koltuklar, Türk ve dünya mutfağından özel lezzetler, heyecan verici filmler, diziler ve çok daha fazlası… Türk Hava Yolları ile ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi yaşayın.

Emirates Hava Yolları ile Maldivler Turu

Emirates Hava Yolları ile Maldivler Uçak Bileti

Emirates Hava Yolları Uçak Bileti ile Maldivler Turu için Tıklayınız.

Emirates Hava Yolları ile Maldivler Turu , Emirates ile ödüllü konforun keyfini çıkarın! Rahat koltuklarımıza yaslanın ve uçuşlarımızı benzersiz kılan ayrıntılara gösterilen özenin keyfini çıkarın. En yeni müziklerle rahatlayın veya kişisel ekranınızda bulunan, ödüllü ice uçak içi eğlence sistemimizle yeni dünyaları keşfedin.

Qatar Airways ile Maldivler Turu

Qatar Hava Yolları ile Maldivler Uçak Bileti

Qatar Hava Yolları Uçak Bileti ile Maldivler Turu için Tıklayınız.

Qatar Hava Yolları ile Maldivler Turu , sizin ihtiyaçlarınız, bizim önceliğimiz. Qatar Airways olarak, yolculuğunuzun çok iyi geçmesi için ihtiyacınız olan konfor ve hizmet unsurlarını öngörmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Kabin ekibimizin üst üste yedi yıldır “Orta Doğu’nun En İyisi” seçilmesi hiç de sürpriz değil.

Dünyanın Göz Bebeği Maldivler Adaları

Dünyanın Göz Bebeği Maldivler

Dünyanın Göz Bebeği Maldivler

Maldivler adaları dünyanın sayılı adalarındandır. Adaya indiğiniz anda nerede olduğunuzu iki defa düşüneceksiniz. Cennet mi? Yoksa Yeryüzünden bir parça mı? Gerçekten de burası neresi? Böylesine adaları, kum, güneş kombinasyonunun fiziken eksiksiz şekilde görüntüyle sunulması sizce de cennetten bir parça değil mi? Dünya çapında Maldivler, her yıl binlerce turistin göz bebeği konumunda. Binlerce ünlü isim Maldivler’i seçip dinlenmek için buralara önceden rezervasyon yaptırmaktadır.

Yıl Boyunca Her Gün Maldivler Turları

Yıl Boyunca Her Gün Maldivler Turu

Yıl Boyunca Her Gün Maldivler Turu

Yılın dört mevsimide gidilebilen Maldivler turları ile erken rezervasyon imkânı en ucuz şekliyle turistlere artı olarak dönmektedir. Maldiv adaları iklimi dolayısıyla en çok tercih edilen balayı adaları arasındadır. Resortların sunduğu imkânlarınsa sınırı yoktur. Çeşit çeşit fiyatlandırılmış resortlar, su üstüne kurdukları bungolov evleriyle beraber farklı enstantaneler sunmaktadır.

Maldivler Otelleri & Tatil Köyleri

Maldivler Tatil Köyleri

Maldivler Tatil Köyleri

Maldivler’in en iyi otellerinden bir kaçını sıralarsak: Constance, Meeru Island, Bandos Island, Taj Coral Reef, Kuredu Island, Conrad, Taj Exotica, Banyan Tree sadece bir kaçıdır. Bungolov evleriyle beraber bu resortların sizlere su üstünde hizmet etmek için bir yardımcı, sınırsız bir mutfak ve ay ışığında yemek keyfi sunmaktadır. Maldivler otellerinde her türlü alkol bulabilirsiniz fakat yerel halk alkol kullanmamaktadır. Tatil köyü harici dışarıda alkol bulmak imkânsızdır. Maldivler Müslüman bir ülke olduğundan dolayı bu konuda hassastır. Bundan dolayı içeceklerinizi resortların barları, bağımsız barlar, oteller gibi yerlerde bulabilirsiniz.

Maldivler Turu ile Maldivler’e Ne Zaman Gidilir?

Maldivler Turu ile Maldivler'e Ne Zaman Gidilir?

Maldivler Turu ile Maldivler’e Ne Zaman Gidilir?

Maldivler iklimi dört mevsim tropikal iklimdir. Yılın belli bölümünde kısa süreli yağışlar olsa da, Maldivleri Maldivler yapan etkenlerden biriside bu yağışlardır. Yağışların şiddetli olduğu birkaç saat arasında kahve ve çay kültürü gelişmiştir. İçeceğinizi alıp terasta topraktan çıkan nemin keyfiyle beraber, buharlaşan toprağın kokusunu içinize çekip adalara düşen yağmuru izleyebilirsiniz. Toprağın sıcaklığını alan bu yağmurlar kısa sürelidir. Bir kaç saat içerisinde kesilecek ve normale dönecektir. Fotoğraf makinenizi yanınıza alıp bu yağmurları fotoğraflayabilir, etrafı unutulmaz şekilde arşivinize alabilirsiniz.

Maldivler Turu ile Eşsiz Tatil Deneyimi Yaşayın

Maldivler’de scuba diving, mercan kayalarının oluşturduğu güzellikler, rüzgâr sörfü, Uzakdoğu ve Hint yemekleriyle bezenmiş Maldivler turları ile Maldivler mutfağı, masmavi denizi, bembeyaz kumlarıyla beraber hem aktivite olarak hem de rüyada olduğunuzu sanacağınız bir kesit yaşayacaksınız.Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü