1. Anasayfa
  2. Maldivler Haberleri
  3. Maldivler’de Bir Haftalık Rüya Gibi Tatil! Hem de Ücretsiz

Maldivler’de Bir Haftalık Rüya Gibi Tatil! Hem de Ücretsiz

folder_openMaldivler Haberleri
commentYorum yapılmamış
Cara Delevingne ve 160 arkadaşı fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmak şartıyla ücretsiz Maldivler tatiline çıkıyor.

Ünlü İngiliz model Cara Delevingne ve 160 arkadaşı fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmak şartıyla ücretsiz Maldivler tatiline çıkıyor.

Tropik Adaların incisi Maldivler ‘deki bir tatil köyü eşi benzeri görülmemiş bir olaya imza atıyor. İrili ufaklı binin üzerinde adadan oluşan Maldivler ‘in lüks otellerinden biri, Cara Delevingne ve arkadaşlarına unutulmaz bir tatil fırsatı sundu.

Instagram sayfasında 36 milyona yakın takipçisi olan İngiliz modelin popülerliğini kullanmak isteyen otel yetkilileri, Delevingne ve 160 arkadaşını bu muazzam tatilden fotoğraflarını paylaşmak şartıyla ücretsiz olarak ağırlama kararı aldılar.

Maldivler Tatili Süresince Burada Kalacaklar

Ünlü İngiliz model Cara Delevingne ve 160 arkadaşı fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmak şartıyla ücretsiz Maldivler tatiline çıkıyor.

Cara Delevingne ve Arkadaşlarının Maldivler ‘de Kalacakları Lüks Tatil Köyü

Grubu bir hafta boyunca ağırlayacak olan tatil köyü, büyüleyici doğası ve muhteşem deniziyle küçük bir adayı tamamen Cara’ya tahsis etmeyi planlıyor.

Cara Delevingne ne ilk ne de son olacak

Maldivler ‘in şık tatil köylerinden olan ve villa otelleriyle meşhur bu yer, daha önce Rihanna, Taylor Swift ve Sienna Miller gibi dünyaca ünlü isimleri de ağırlamıştı.

Maldivler Tatilinde Neler Yapılır Nerelerde Kalınır?Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü