1. Anasayfa
  2. Maldivler Gezi Rehberi
  3. Maldivler Otelleri

Maldivler Otelleri

folder_openMaldivler Gezi Rehberi
commentYorum yapılmamış

Maldivler otelleri sayısı bir hayli fazladır. Lüks otelleri, orta sınıf oteller, alt sınıf oteller ve pansiyonlar olarak çok sayıda seçenek bulunmaktadır.

Maldivler Otelleri

Maldivlerde otel seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Maldivlerde bir çok otel bulunmaktadır. Maldivler Hint okyanusunun ortasında bulunmaktadır. Bu yüzden burada geçireceğiniz zaman sizin için büyük önem arz etmektedir. Kötü bir resort, kötü bir Maldiv oteli sizin tatilinizi kötü geçirmenize sebebiyet verebilir.

Eskiye oranla Maldivler otellerinin fiyatlarında artış gözükmektedir. Bunun nedeniyse Maldivler cumhuriyetinin koyduğu %8’lik vergi artış oranının yarattığı etkidir.

Maldivler Balayı Otelleri

Maldivler balayı otelleri çeşit çeşittir. Yapacağınız seçin sizin cebinize ve zevkinize göre değişecektir.

Maldiv otelleri yerine pansiyonlarda kalmakta sizin için alternatif olabilir. Fakat bunun kararını verirken dikkatli olmanız gerekmektedir. Deniz gözlüğümle beraber, eşyam olmadan buralarda kalabilir, tatilin tadını çıkarırım diyorsanız, tercih sizin fakat size hizmet eden bir yardımcı, bungalov evleri,şarap,ay ışığı ve bar istiyorsanız Maldivler otellerini de tercih edebilirsiniz.

Maldivler Otel Fiyatları

Maldiv resortların genel anlamda 20 dolardan başlayan fiyatlarıyla beraber hizmet vermektedir. Otellerde ise fiyatlar 20 dolara nazaran çok daha fazladır.

Not: Belirtmemiz gerekir ki pansiyonlarda eşyalarınızın güvenliği tehlikede olabilir. Can güvenliğinizde söz konusudur. Bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Maldivler Lüks Oteller

Maldivlerin başkenti Male ve Kurumba şehirlerinde birçok resort bulunmaktadır. Maldivlerin en güzel lüks otelleri Male’de bulunmaktadır. Deniz altı otelleri de son derece rağbettedir. Otellerin kendilerine özel deniz tekneleri, sürat tekneleri, gemileri, aktarma taşıması yapan araçları bulunmaktadır. Aynı zamanda uçakları da bulunan oteller sizlere değişik hizmetler sunmaktadır. Kişi başı olarak hesaplanan turlarla, sizleri uçağa bindirip 1200 adadan oluşan bu cennette görebileceğiniz birçok adayı havadan size göstermekte farklı zevkler yaşatmaktadır.

Maldiv Otelleri Tavsiye

Maldivler otelleri arasında size tavsiyemiz Male’ye yakın oteller tercih etmeniz sizin için daha güzel bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

, , , , , , , , ,Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü