1. Anasayfa
  2. Maldivler Haberleri
  3. Maldivler Balayı Tatilinin Parlayan Yıldızı

Maldivler Balayı Tatilinin Parlayan Yıldızı

folder_openMaldivler Haberleri
commentYorum yapılmamış
Maldivler Balayı Tatili, Maldivler Balayı Turları, Maldivler Balayı Otelleri

Hint okyanusuna inci gibi serpilmiş binlerce adadan oluşan Maldivler, balayı tatilinin gözde destinasyonlarından.

Balayı tatili denildiğinde ilk akla gelen bölge kuşkusuz ki Maldivler. Okyanusun ortasında irili ufaklı binin üzerinde adadan oluşan balayı turlarının vazgeçilmezi Maldivler, neden bu kadar ilgi görüyor derseniz, yanıtı basit;

Maldivler Balayı Turları Neler Vaad ediyor?

Maldivler balayı turlarına artan ilginin nedenlerine isterseniz birlikte bakalım. İşte Maldivler ‘de balayı için geçerli sebepler…

El Değmemiş Doğal Yapısıyla Maldivler

Maldivler, tamamen doğal yapısını korumuş, kartpostalları aratmayacak güzellikteki yaşam alanları, berrak turkuaz denizi ve beyaz inci kumsallarıyla kendisini hayran bırakarak balayı çiftlerini Maldivler ‘e çağırıyor.

Maldivler Balayı Otelleri, Maldivler Balayı

Doğal Yapıya Uygun Konaklama Seçenekleri Maldivler ‘de

Maldivler, balayı özel otelleriyle ünlü bir bölge. Doğayı hiçbir şekilde tahrip etmeden yapılan balayı konseptli villa otelleriyle meşhur olan Maldivler, unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz yegane balayı tatili rotalarından. Maldivler balayı otellerinin, sundukları hizmet ve şıklıklarıyla her yıl farklı dallarda verilen birçok ödüle layık görüldüklerini de belirtmekte fayda var.

Maldivler Dalış Turları, Maldivler Balayı

Balayı Tatilini Renklendiren Aktiviteler

Maldivler, çiçeği burnunda çiftlere bir balayı tatilinden daha fazlasını sunuyor. Lüks balayı turunun yanında katılabileceğiniz alternatif aktivitlerle balayı tatili romantikliğin daha ilerisine taşınıyor. Zengin bir su altı yaşamına sahip Maldivler ‘de tüplü veya tüpsüz dalışlarla mavinin derinliklerine yolculuk yapabilir, eşsiz güzellikteki mercanları keşfedip köpek balıkları ve vatozlarla yüzme şansı yakalayabilirsiniz. Su altı restoranlarında romantik bir akşam yemeği yemeyi de unutmayın.

Maldivler Balayı Tatili, Maldivler Balayı Turları, Maldivler Balayı Otelleri

Maldivler Balayı Uygun Fiyat Seçenekleri

Maldivler ‘de balayı tatili çok fazla lüks gibi görünüyor ve fiyatını duymaktan korkuyor olabilirsiniz. Umutsuzluğu kapılmayın! Maldivler her keseye her bütçeye hitap ediyor. Özellikle THY’nin direkt seferlere başlamasıyla birlikte ilginin bir hayli arttığı Maldivler ‘e çok fazla tur seçeneği olması da fiyatları biraz aşağıya çekiyor. En uygun fiyat en iyi hizmet politikasıyla dikkat çeken World Travel Service (WTS), Maldivler Turları ile misafirlerine hayal ettikleri tatili sunuyor. Balayı çiftlerine özel Maldivler Balayı Turları da düzenleyen WTS, balayı indirimleriyle gönülleri kazanmayı başarıyor.

,Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü