1. Anasayfa
  2. Maldivler Gezi Rehberi
  3. Maldivler Gece Hayatı

Maldivler Gece Hayatı

folder_openMaldivler Gezi Rehberi
commentYorum yapılmamış

Maldivler gece hayatı otellerle resortlarda yoğunlaşmıştır. Resortların ve otellerin barları ya da özel ayrılmış bölümlerinde alkol ve müzik eşliğinde çılgınlar gibi eğlenmek serbesttir.

Maldivler Gece Hayatı

Maldiv Adaları geceleri resort ve otellerin diskolarında ya da eğlence için ayrılmış bölümlerinde otel aktiviteleri eşliğinde gerçekleşmektedir.

Maldivler aslına bakılırsa içki içmenin yasak olduğu bir Müslüman ülkesi konumundadır. Yani genel olarak Maldivlerde gece hayatı yok diyebiliriz. Maldivler sakin ve güzel adalarında bu huzuru korumak adına gece hayatı geri planda kalmıştır. Müslüman olan bu ülke kendi kültürüne ve inancına bağlı olarak bunu korumuşta diyebiliriz.

Dünyanın bu en güzel adalarında gece kulüpleri ve barlar yoktur. Sadece otel lobilerindeki barlarda arada sırada gelen bazı gruplar eğlence amaçlı bireyler çalışmaktadır. Gece hayatı sektörünün yarattığı istihdamda yok diyebiliriz.

Maldivler kafa dinlemek adına aile eş dost ve balayı tatiline gidilecek en uygun dünyada bulunması en eşsiz yerlerdendir. Gece hayatının olmaması insanların kafasında karışıklık yaratsa da bu cennet parçası adına dinlenme adına aklınıza gelemeyecek her şey vardır.

, , , , , ,Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü