1. Anasayfa
  2. Maldivler Gezi Rehberi
  3. Maldivler Uçak Bileti

Maldivler Uçak Bileti

folder_openMaldivler Gezi Rehberi
commentYorum yapılmamış

Maldivler bileti için önceden rezervasyon yapmanız fiyatta indirim sağlayacaktır.

Maldivler Uçak Bileti

Maldivler biletinizi artık Avrupa’nın en iyi havayolu olan THY’den alabilmektesiniz. THY Uçuş ağına Maldivleri de ekledi. En çok ülkeye uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları, haftada 5 gün karşılıklı olarak tarifeli uçak seferlerini başlatmış bulunmaktadır.

Qatar Havayolları ile Aktarmalı Uçuşlar

Bir başka Maldivler bilet alternatifiniz ise Qatar Hava Yolları’dır. Qatar Havayolları’nın tarifeli seferi ile Doha aktarmalı olarak Maldivlere gidilebilmektedir. Aktarma süresinin değişmesini göz ardı edip genellersek yaklaşık olarak 9,5 saat süren yolculuk ile Maldivlere ulaşmaktayız.

THY ile Maldivler Bilet Fiyatı

Türk Hava Yolları, Türkiye’de özel fiyatıyla Maldivler uçak biletini satışa sundu. Belirli süre satışta kalan biletler zamanla fiyatlarda güncellenme yapılarak tekrardan satışa sunulmaktadır. Ortalama olarak Maldivlere gidiş-dönüş dahil olmak üzere uçak bileti fiyatları 590 Euro ile 650 Euro arasında tekabül etmektedir.

Maldivlere en uygun fiyat garantisiyle uçmak,kaliteli bir tatil geçirmek istiyorsanız World Travel Service (WTS) ofisleriyle irtibata geçebilirsiniz. Size en uygun fiyat ile tatilinizin  şimdiden kararlaştırıp,önceden rezarvasyon fırsatı,ekonomik bilet, 7/24 destek hattıyla sorunsuz bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz.

WTS farkıyla Maldivler uçak bileti ve tatil turu satın almak için tıklayın.

WTS farkıyla Maldivler uçak bileti ve tatil turu satın almak için tıklayın.

, , , , , , , ,Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü