Maldivlere nasıl gidilir? Maldivler Hint okyanusundadır. Maldivlere ulaşım hava yoluyla sağlanmaktadır.

Maldivlere Nasıl Gidebilirim?

Maldivlere nasıl gidilir? Maldivlere uçak yolculuğu ile gidilmektedir. Hint okyanusunda bulunan adalar topluluğu olan Maldivler masmavi denizi, mercanları ile turistleri kendisine çekmektedir.

Maldivlere nasıl gidilir? Tropik iklimiyle beraber dört mevsim gidilebilen Maldivlere, İstanbuldan kalkan Emirates havayolları veyahut Dubai aktarmalı olarak Qatar Havayolları ile gidilebilmektedir.

Maldivlere Uçakla Kaç Saat?

Maldivlere uçakla kaç saat? Maldivler adalarına 2 ayrı hava şirketi uçmaktadır. Bunlardan birisi Emirates Hava yolları, diğeriyse Qatar Hava Yollarıdır. Akla ilk gelen soru ise Maldivlere ne kadar sürede varılır? Maldivlere Uçakla Kaç Saat? gibi sorulardır. Maldivlere 7-8 saat süren uçuş ile varılmaktadır. Uçuşlar 4 saatlik aktarmalarla 4’e 4 olmak üzere iki eşit saat olarak gerçekleşmektedir.

Maldivlere Nasıl Gidilir?

Maldivlerin başkenti Maledir. Malede bulunan Uluslararası Male Havaalanına iniş gerçekleşmektedir. Maldivlere Nasıl Gidilir? Sri Lanka üzerinden de Colombo aktarmalı olarak Male’ye uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Maldivlerde küresel ısınmanın etkisiyle sular altında kalma tehlikesi gün geçtikçe belirginleşmektedir. Turistler bu eşsiz adayı kaybolmadan önce görmek istemektedirler. Türkiye’den giden turistler için Maldiv Cumhuriyeti vize uygulaması yapmamaktadır. Bu nedenden dolayı Türkiye’den çok ciddi sayılarda turistler her yıl Maldivler tatili için ülkeyi ziyaret etmektedirler.

Maldivlerde Adalar Arası Ulaşım Nasıl Oluyor?

Maldivlerin başkenti Male’den diğer adalara tekne aracılığıyla ulaşım sağlanmaktadır. Bu adaların sizi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.

5 Gece, 7 Gün Maldivler Turları 1.390 €’dan! (Uçak biletleri ve Transferler dahil)

Paylaş:

Yazar

Maldivler'de sizlere mükemmel bir tatil yaşatmak ve hayallerinizi renklendirmek için alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz, her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Maldivler ile ilgili aklınıza takılan her şey için bize ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

CANLI DESTEK
Haberler