1. Anasayfa
  2. Maldivler Soru Cevap
  3. Maldivlerde Ne Yapılır?

Maldivlerde Ne Yapılır?

folder_openMaldivler Soru Cevap
commentYorum yapılmamış

Maldivlerde Ne Yapılır?

Maldivlerde gündüz ve gece aktiviteleri olarak bir çok şey yapılabilmektedir.

Maldivlerde ne yapılır diye düşünmenize hiç gerek yok çünkü; Resort otellerde konaklamak haricinde tur ve geziler ile unutulmaz anlar yaşanmaktadır. Gündüz dalmayı sevenler için mercanların olduğu okyanusta yüzülebilmektedir. Burada yeryüzünde eşine rastlanmayan canlı türlerini görebilirsiniz.

Cocoa Adası

Maldivler Cocoa Adası
Cocoa adasını görebilirsiniz. Cocoa adası Hint okyanusunda çok özel bir yeri olan ada olarak tanımlanıyor. Robinson Crusoe’yu yazarken Robert Stevenson bu adaya methiyeler düzmüştür. Beyaz mercan resiflerinin olduğu bu adada, bungalow evlerinin süslediği manzaralar sizi büyüleyecektir. Cocoa adası resortları ve lüks yapılarıyla her yıl turistleri ağırlamaktadır.

Maldivler Dalış

Maldivler Dalış
Maldivler dalış için bulunan şkornelleriyle sizi beklemektedir. Lagünler ve mercanlarla çevrili bu şkorneller dalmayı sevenler için bulunmaz bir aktivitedir.

Maldivler Gece Hayatı Nasıl?

Maldivler Gece Hayatı
Maldivlerde ne yapılır? Akşam olduğu zamanda gündüzlerin aksine birçok aktivite yapabilmektesiniz. Geceleri barlarda zaman geçirebilmektesiniz. İslami bir düzen olduğundan dolayı çok fazla abartılı gece eğlenceleri bulunmasa bile müzik dinlemek ve geç saatlere kadar kalabilmek mümkündür.

Maldivlerde gece ne yapılır? Detaylı bilgiler için Maldivlerde Gece Hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.

, , , , , , , ,Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü