1. Anasayfa
  2. Maldivler Aktiviteleri
  3. Maldivler Spa Masajı

Maldivler Spa Masajı

folder_openMaldivler Aktiviteleri
commentYorum yapılmamış

Maldivler spa masajı özel olarak uzmanlar tarafından yapılan Maldivlere özel bir masaj türüdür.

Maldivler Spa Masajı

Maldivler spa masajı özel olarak yapılmaktadır. Lüks otellerin Spa merkezlerinin sunduğu bu özel masaj türü, terapi, jacuzi, sauna, aromaterapi şeklinde farklı çeşitleriyle sunulmaktadır.
Sadece spa masajıyla kısıtlı olmayan masaj çeşitlerine, Avrupa masajlarıyla Uzakdoğu masajları da eşlik etmektedir. Balinese, Rejuvenation, Thai Masajları da Maldivlerde yapılan diğer masaj türleridir.

Maldivlerde Spa Masajı Yaptırmak

Maldivlerde spa ve masaj yaptırmak için bahçeler bulunmaktadır. Bu bahçelere verilen isim ise Zen’dir. Zen bahçelerinin alanları dikkatlice seçilmiştir. Masajın uygulanması adına bu bahçelerde masörler eşliğine uzman ellerin birleşimiyle masaj başlamaktadır. Ortam tasarımına üst düzey önem verilen bu bahçede, size özel olarak hazırlanan içecekler sunulmaktadır. Genel anlamda bitkisel çaylarla dizayn edilmiş sunumlar masaj öncesinde, sonrasında size sunulmaktadır.

Maldivler spa masajı, ister yağlı, isterseniz yağsız olarak yapılabilmektedir. Türkiye’deki fiyatlar göz önüne alındığında buradaki fiyatlar size inanılmaz ucuz ve uygun gelecektir. Masajı merkezinde yaptırmak, bu zevki yaşayıp fiyatında da şaşırmak istiyorsanız Maldivler spa masajı yağtırmadan Maldivler tatilinizi bitirmemenizdir.

Tavsiye: Maldivler spa masajında çiftlere özel masaj paketleri sunulmaktadır.Bu masaj paketlerinden yararlanıp aynı anda masaj yaptırabilirsiniz.Masaj bitiminden sonra köpükle bezenmiş banyolarda dinlenebilir,jakuzi ve saunanıza geçebilirsiniz.

Başlıca Maldivler Spa Masajı Merkezleri

Başlıca Maldivler spa masajı merkezlerinden bahsedersek: Taj Exotica Resort, Naladhu Resort, Resort and Spa, Banyan Tree Resort,

, , , , , , , , , , , ,Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü