1. Anasayfa
  2. Maldivler Aktiviteleri
  3. Maldivler Su Altı

Maldivler Su Altı

folder_openMaldivler Aktiviteleri
commentYorum yapılmamış

Maldivler su altı imkânları ile dalış ve şkornelleriyle adeta bir dalış merkezidir. Maldivler su altı dünyası ile hayatınıza renk katın, yeni tecrübeler edinin.

Maldivler Su Altı Turları

Maldivlerin en önemli özelliğinden biriside su altında sunduğu imkânlardır. Binlerce değişik tür ile deniz canlılarının oluşturduğu popülasyonu burada görmek mümkündür. Mercan kayalıkları, şkorneller dalmak için size en uygun imkânı sunmaktadır.

Kayalıklar adeta dalış merkezi havası yaratıp, sporseverleri kendisine çekmektedir. Bundan dolayı Maldivler su altı dalmayı sevenler için bulunmaz bir şanstır.

Tavsiye: Maldivlerde çok fazla dalış merkezi vardır. Kendisine özel popülasyonuyla buralarda binlerce insan dalış gerçekleştirmektedir. Dalış için bazen zorluklar çıkabilmektedir. Derin sular, kayalıkların varlığı sıkıntı çıkarabilmektedir. Bundan dolayı Cruise dalış ekipmanları ile teçhizatlı şekilde dalmanız tavsiye edilir.

Resortlar ve otellerde birçok profesyonel şekilde dalış gerçekleştiren yerler vardır. Hocaların eşliğinde ekipmanları ister kendinizin ayarlayabileceği isterseniz otelinizin ayarlayabileceği şekilde kiralama seçeneğine sahipsiniz. Ada halkında dalışlarını özel olarak belli merkezlerde gerçekleştirmektedir. Bunlardan en önemlileri Male’de bulunmaktadır.

, , , , , , , , , , , ,



Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü