1. Anasayfa
  2. Maldivler Gezi Rehberi
  3. Maldivler Eğlence

Maldivler Eğlence

folder_openMaldivler Gezi Rehberi
commentYorum yapılmamış

Maldivler eğlence sektöründe doyurucu fakat durgun bir yapıdadır. Huzurlu ve rahat bir eğlence adına bulunabilecek her şey vardır.

Maldivler Eğlence

Maldivler eğlence sektörü denilince çok fazla hareketlilik beklememiz gerekir. Maldivler Müslüman olduğundan dolayı eğlence hayatının sınırları bellidir. Adalarda yüksek dozajlı Beach partiler, çılgın barlar yoktur. Genel anlamda özetlersek, otellerin barlarında bulunan küçük çaplı müzik, dans dışında eğlence hayatı yok denecek kadar azdır.

Maldivler Alkol Kullanımı ve Domuz Eti

Yerel halkın yaşadığı Maldiv adalarında alkol kullanımı kısıtlanmıştır. Domuz eti yenmesinde gelenekler dâhilinde uygun bulunmamaktadır. Fakat bu uygulamalar maldiv adalarında bulunan otellerde geçerli değildir. Her türlü aktiviteyi otellerin kullanım alanlarında doyasıya yaşayabilirsiniz.

Maldivlerde Eğlenmek ve Gezmek

Maldivlerde eğlencenin asıl adı gezmek ve Maldivlerin tadını çıkarmaktır. Belirtmemiz gerekir ki: Maldivler eğlence sektörü ada halkı tarafından benimsenmese de, Maldivlerin turizm sektörüne katkısı için adalardaki otellerde eğlenceye karşılamaktadır.

Maldivler: Diving Bluetribe Moofushi

Maldivler: Diving Bluetribe Moofushi
Maldivlerde mercan kayalıklarında yüzmek, okyanusta yaşayan canlıları görmek için Diving Bluetribe Moofushi’yi tavsiye ediyoruz. Yine dalış yapmak, doğayı gezmek istiyorsanız Diving Bluetribe Moofushi’i aradığınız adres olacaktır.

Maldivler: Adaaran Select Hudhuranfushi

Maldivler: Adaaran Select Hudhuranfushi
Adaaran Select Hudhuranfushi’de Maldivlerin diğer yüzünü size gösterecektir. Denizin ortasında dizilmiş barlarda otururken kumsala vuran ay ışığını izleyebilirsiniz.

Maldivler: Kandooma Resort

Maldivler: Kandooma Resort
Kandooma Resort Maldivlerde huzur için tercih edilen resortlardan birisidir. Burada deniz aktivitelerinin yanında, iki ayrı barda yapılan özel kokteyller sunulmaktadır.

Maldivler: Komandoo Maldives

Maldivler: Komandoo Maldives
Komandoo Maldives ise en ünlü yerler arasındadır. En üst düzey hizmet burada sunulmaktadır. Restoran, disko ve barlarıyla beraber sabaha kadar barda müzik, alkol ve dans imkânı sunmaktadır.

Maldivler: Meemu Atoll

Maldivler: Meemu Atoll
Manzara ağırlık olaraksa Meemu Atoll tercih edilmelidir. Akdeniz’den esintilerle dekore edilen Meemu Atoll orijinal kokteyller hazırlamaktadır.

Maldivler: The Anba Bar

Maldivler: The Anba Bar
The Anba Bar’da ise canlı müzik keyfi sunulmaktadır. Mirihi adasında yeralan The Anba Bar denize karşı müzik ziyafetiyle, kokteylinizi yudumlama imkânını sunmakta.

Maldivlerde Gezilecek Yerler

Maldivlerin Gezilecek Yerleri
Maldivler eğlence adına gezilecek yerlerin başlıcalarını toparlarsak;

  1. The Anba Bar, Diving Bluetribe Moofushi
  2. Vilu Bar
  3. Kandooma Resort Komandoo Maldives,
  4. Adaaran Select Hudhuranfushi
, , , , , , , , , , , ,Bunlarda ilginizi çekebilir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü