Maldivlerde Ne Yapılır?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Maldivlerde Ne Yapılır?

Maldivlerde gündüz ve gece aktiviteleri olarak bir çok şey yapılabilmektedir.

Maldivlerde ne yapılır diye düşünmenize hiç gerek yok çünkü; Resort otellerde konaklamak haricinde tur ve geziler ile unutulmaz anlar yaşanmaktadır. Gündüz dalmayı sevenler için mercanların olduğu okyanusta yüzülebilmektedir. Burada yeryüzünde eşine rastlanmayan canlı türlerini görebilirsiniz.

Cocoa Adası

Maldivler Cocoa Adası
Cocoa adasını görebilirsiniz. Cocoa adası Hint okyanusunda çok özel bir yeri olan ada olarak tanımlanıyor. Robinson Crusoe’yu yazarken Robert Stevenson bu adaya methiyeler düzmüştür. Beyaz mercan resiflerinin olduğu bu adada, bungalow evlerinin süslediği manzaralar sizi büyüleyecektir. Cocoa adası resortları ve lüks yapılarıyla her yıl turistleri ağırlamaktadır.

Maldivler Dalış

Maldivler Dalış
Maldivler dalış için bulunan şkornelleriyle sizi beklemektedir. Lagünler ve mercanlarla çevrili bu şkorneller dalmayı sevenler için bulunmaz bir aktivitedir.

Maldivler Gece Hayatı Nasıl?

Maldivler Gece Hayatı
Maldivlerde ne yapılır? Akşam olduğu zamanda gündüzlerin aksine birçok aktivite yapabilmektesiniz. Geceleri barlarda zaman geçirebilmektesiniz. İslami bir düzen olduğundan dolayı çok fazla abartılı gece eğlenceleri bulunmasa bile müzik dinlemek ve geç saatlere kadar kalabilmek mümkündür.

Maldivlerde gece ne yapılır? Detaylı bilgiler için Maldivlerde Gece Hayatı yazımızı okuyabilirsiniz.

Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS, yine Dünyanın en iyi 5 yıldızlı havayolu Emirates ile yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatlarını sizlere sunuyor! Ayrıntılar için tıklayınız.

WTS Emirates Dubai Stopover

WTS, Emirates'in Official Tour Operator Partneridir. Tüm Dubai konaklamalı seyahatleriniz için tıklayınız.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

CANLI DESTEK
Haberler